Galatasaray Bursa Maçının Golleri Galatasaray Bursaspor Maçı Gol

GALATASARAY 2-1 BURSASPOR

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_lo_Galatasaray_Bursa03.jpg

Galatasaray'a piyango vurdu !.. Bülent Korkmaz ile çıkışa geçen sarı kırmızılılar Bursaspor engelini ilginç gollerle aşıp yoluna devam etti !.. Bu sezon Beşiktaş ve Bursaspor'un başında 12 lig maçına çıkıp hiç yenilgi yaşamayan Ertuğrul Sağlam ise talebelerinin inanılmaz hatalarıyla sahadan boynu bükük ayrıldı.Ali Sami Yen, ilginç bir futbol gecesine tanıklık etti !.. Maçın 11. dakikasında Kewell'ın ortasında Baros kafayı vurdu ama top Volkan Bekiroğlu'nun göğsüne çarpıp tam aksi köşeye yöneldi ve Galatasaray 1-0 öne geçti.

Ardından öyle bir 2. gol oldu ki Galatasaray'a adeta 2. kez piyango vurdu !.. Yeşil beyazlıların file bekçisi Ivankov geri pasta topu rakibi Aydın'a nişanladı ve genç futbolcuya çarpan top ağlara gitti.2. yarıda Bursaspor İbrahim Öztürk ile bir gol bulsa da 90 dakika tamamlandığında tabelada yazan 2-1'lik skor 3 puanı Galatasaray'a getirdi. Sarı kırmızılılar bu galibiyetle puanını 43'e yükseltti ve maç fazlasıyla 3. sıraya çıktı.

Galatasaray Bursa Maçının Golleri, Galatasaray Bursaspor Maçı Golleri İzle, GS Bursa Maçının Özeti,  gs bursa Maçın Sonucu, galatasaray bursaspor maçı Geniş Özet, galatasaray bursaspor maçının gollerini izle, gs bursaspor maçının özeti, bursaspor galatasaray maçı gol vidyosu, video izle, galatasaray bursa maçı golleri, maç kaç kaç, maçın sonucu, maç sonucu

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !